| Al3x1334 a întrebat:

Maine sunt angajari la armata si vreau sa va intreb daca se fac analize pentru droguri, mai exact (thc) cea mai recenta consumatie a fost acum 2 zile.
P.s Pot sa ma combin cu baietii in seara asta la ceva?
Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| pHantom1976 a răspuns:

Se face o expertiza medicala

| Al3x1334 explică (pentru pHantom1976):

Sunt sanse sa nu ma accepte? Din cauza ca am consumat recent?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Al3x1334):

La vizita medicala una din analize este contra drogurilor. In armata se fac analize si controale medicale anuale. Crezi ca scapi cumva?

| darrio2007 a răspuns:

Daca ai consumat recent si daca intri in armata, nu vei rezista fara ele si vei consuma iar. Nu esti facut pentru armata.

| Al3x1334 explică (pentru darrio2007):

Hai ca le ai zis patroane!

| Al3x1334 explică (pentru Salontanul):

Sincer, nu as fi primul care ar scapa big grin