| Joker3134 a întrebat:

Mascatii au avut si cazuri in care au fost bătuți? Sau ei doar bat?

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Daca esti mascat nu inseamna ca nu poti sa iti iei bataie, mai ales daca cel cu care te bati riposteaza, si apropo, mai schimba subiectul asta cu jandarmii sau pompierii ca ne-ai plictisit.

| Tony87 a răspuns:

In principal echipamentul ce il poarta ajuta extrem de mult facand acest lucru aproape imposibil dar cand au plecat de la servici o gramada de mascati au fost batuti praf.

Răspuns utilizator avertizat