| CARDHU a întrebat:

Mi s a rupt o alunita e pericol de cancer am auzit cum fac sa nu ajung sa am cancer?

4 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Nu ai ma nimic, relax dude.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru trolololo):

Esti un trol bou pr0st si handycapat...
depinde de alunita
prietene daca era mare si foarte iesita inafara...mai mare ca un bob de orez sau asa ceva nu se stie mai bine faci un control
dar daca e sa cada singura
nu trasa zgariata sau alceva
alea mari sunt cancerigene cica
si eu zic ca nu ai nimic, dar mai bine faci control

| CARDHU explică (pentru anonim_4396):

Era mica. ma era mai mica ca un bob de orez si nu stiu exact daca s a rupt dar mi se pare ca da. era mult mai mica decat un bob cam cat unghia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CARDHU):

Unghia e mai mare ca un bob laughing
nai nimic happy frate daca e mai mica e doar una asa....conventionala sa zic asa