| anonim_4396 a întrebat:

Nenea,da di' ce nu merge howrse Romania? nici inter, nici francez?!?!
daca stiti va rog sa imi spuneti! sau se editeaza ceva si nu merge? a si please numele tau in joc.(DACA JOCI)
cine raspunde cu : NU STIU
EU NU JOC
DE UNDE AM VREA SA STIM?
primeste raport.

6 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Păi dacă n-are picioare cum să meargă?
Eu nu joc, deci de unde ai vrea să știu....Normal că nu știu. Report that, biatch!

| MariaFiscusunteu a răspuns:

Mie îmi merge.Dar am aflat ca la unii nu merge, nu se stie motivul. Sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos.Numele meu in joc e irinafiscu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MariaFiscusunteu):

Aha gata, acum merge.probabil sa editat ceva la joc

| 280Monica280 a răspuns:

Păi merge, scrie pe "www.howrse.ro"
eu în howrse sunt Cikibum

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Jocul era in lucrări.Ori era o deconexiune globală.

| AllyAlly2a a răspuns:

S-or fi facut schimbari.