sadrian46
| sadrian46 a întrebat:

Nu fac reclamă, nu câștig nimic din asta, vreau doar să ajut. Untold caută voluntari pentru concertul din acest an de la Cluj, dacă ai minumum 16 ani. Nu câștigi mult, dar ai masa asigurată și o diurnă, plus experiența deosebită. Primăria Cluj angajează recenzori, minumum 18 ani.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Jos palaria pentru postare! Cred ca ar ajuta sa dai si un link/numar de telefon pentru cei interesati. happy

| Felys a răspuns:

Acest anunt cred ca este mai bun de pus pe frupurile de Fb din judetul Cluj, aici intra lumea din toata tara si ma indoiesc ca intereseaza pe cei din alte judete