| Fjor a întrebat:

O carieră în armată sau navigația pe mare?

8 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Navigare pe mare, numai dacă nu suferiți de claustrofobie, de anxietate. Navigare pe mare, înseamnă luni întregi în care nu ajungi acasă, înseamnă perioade în care prinzi furtuni extrem de puternice, înseamnă milităria, chiar dacă e firmă civilă, căci pe vas trebuie să existe ordine, disciplină și ascultare!
Armata este mai ușor de suportat, dacă nu este făcută la marină.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Armata

Răspuns utilizator avertizat
| Mihhhhhhhh a răspuns:

Navigație. Pare mai ușor, dacă n ai frica de apa

| ReddY25 a răspuns:

Unde îți placehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Animeforlifee9921 a răspuns (pentru Fjor):

Pentru ca e mai usor la armata si e si mai sigur, in schimb daca mergi cu nava poate sunt furtuni si alte lucruri care iti pot pune viata in pericol

| ReddY25 a răspuns (pentru Fjor):

Hmm,armata