| Valisarpe a întrebat:

O sa mai las pentru ultima data intreabarea asta aici si sper sa ma fac destul de clar.
Vreau sa stiu la ce facultati pot intra usor(numele lor le vreau) cu media 7 in bac doar pentru a sta la camin cateva luni fara a ma duce la facultate.

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

La scoala vietii doar.

| Frank51 a răspuns:

La Inginerie Mecanică, specializarea AR am observat că sunt 140 de locuri la unitbv, și ultimele 20 de medii sub 7.

| AnotherGirl a răspuns:

La Geografie în general se poate intra cu note mici. Acuma nu știu dacă prinzi și loc la cămin.

| beefcuviolleta a răspuns:

Facultatea vieti

| MihaiSpeedster a răspuns:

La Prostologie. Ca să intri acolo îți trebuie chiar medie cât mai mică.

| Wr3nch a răspuns:

Da bani ca sa platesti regia ai? ca nu e moca.

| Valisarpe explică (pentru Wr3nch):

Da

| Wr3nch a răspuns (pentru Valisarpe):

Vezi ca locul in camin nu e garantat doar pentru ca esti admis. Cu media 7 intri la taxa, si trebuie platita si aia. Si se poate sa nu prinzi nici loc.

| Valisarpe explică (pentru Wr3nch):

Pai de asta am si postat intreabarea asta aici, sa intreb lumea daca stie cam unde as putea prinde loc dar vad ca nimieni nu stie