| anonim_4396 a întrebat:

Oare din zece angajații romani, căți le place și adoră job, ul pe care l-au ales?

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cine îi gazează?

| gabicoo a răspuns:

Aaaaa! Stai că acum m-am prins! Nu mai mânca bre fasole! De aia se plâng ai tăi colegi și nu își adoră jobul!
winking

| dullcat a răspuns:

Probabil doar doi, fiind extrem de pasionati.Pentru restul e imposibil sa nu exista o relatie de love-hate cu slujba aleasa.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru gabicoo):

Nu am colegi.
M-ai ghicit. tocănița de fasole îmi place foarte mult, chiar și atunci cănd a doua zi trebuie să folosesc in exces Lift.ul public

| Anonimafarahaz2 a răspuns:

Buna. Depinde de cati dintre ei isi gasesc un job intr-un domeniu placut lor. De ex eu vreau anul acesta sa ma înscriu la facultatea de drept, dar dupa cativa ani daca nu imi gasesc de lucru in domeniul dreptului si complet altundeva normal ca o sa devin frustrata si nu imi v-a placea ce fac

| ReddY25 a răspuns: