| Adi32113 a întrebat:

Ok fratilor sunt nou pe TPU si apreciez acest site prin faptul ca ori afli ceva ori razi foarte tare(unele intrebari sunt chiar stupide si sper sa nu cumva sa ajung acolo).In orice caz prima mea intrebare este daca ar fi bine sa ma apuc de un video vlog? As vrea sa intreb ce calitati vi s-ar parea potrivite pentru unul1Sunt sociabil si ma pricep la stand up comedy sichiar mi-ar place.Astept parerea voastra si sper(in viitor)sa ne vedem pe chanel-ul meu de You Tube.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Buna!
Daca tu consideri ca te pricepi ar trebui sa-ti incerci sansa.Fa-ti un cont si uploadeaza incet-incet filmulete, incearca sa le promovezi cumva si apoi urmareste daca ai vizualizari si reactiile la video-urile tale. Poate vei avea succes. Sper sa se intample asta, daca iti doresti.Bafta! happy

1 răspuns:
| Adi32113 explică (pentru Floreenofficial):

Mersi de sfat! Am sa tin cont.