| Ana667ib a întrebat:

Pareri despre job-ul de operator flexibil?

10 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Troll.
Cât de distrus să fii să-ți faci zeci de conturi de pe care să pui aceeași întrebare, și alte zeci de pe care să răspunzi "da, dom'le, curge numai lapte și miere"?

| DandG2304 a răspuns (pentru adryang78):

Acelasi lucru se poate spune si despre cei care comenteaza doar ca sa lase un comentariu, nu pentru ca ar stii ceva (sunt patita cu multe subiecte de aici)

| DeMicUnCălător a răspuns:

O denumire extraordinar de frumoasă. Ce înseamnă?

| Anonimul151 a răspuns:

Eu cred și zic că e țeapă... Cel puțin mie nu mi se pare ceva sigur.

| DandG2304 a răspuns:

Buna! Cum mai spuneam si la o alta intrebare la care mi-ai raspuns, job-ul este super OK! Plata saptamanala, seriozitate si inveti la job ceea ce trebuie sa stii. Lucrez la ei de aproape 2 ani si n-am avut probleme pana in prezent.

| Enachelarisaaa1 a răspuns (pentru DandG2304):

Hei! Eu acum m-am inscris. Cam cat e plata saptamanala? Cel putin daca ne poti da exemplu tu cat ai primit la saptamana? Aproximativ ca sa imi fac o idee despre acest job, te rog frumos daca imi poti spune

| DandG2304 a răspuns (pentru Enachelarisaaa1):

Plata saptamanala este in functie de cat lucrezi. Daca esti o persoana care vrea sa adopte stilul full-time atunci poti sa castigi chiar mai bine decat la un job fizic. Daca vrei sa il abordezi ca pe un part-time, este in regula.

| Zlatea_Diana_1995 a răspuns (pentru DandG2304):

Vreau sa știu daca conversațiile pe care trebuie sa le intretii cu acei oameni sunt pornografice sau nu

| DandG2304 a răspuns (pentru Zlatea_Diana_1995):

Raspunsul scurt este: da! Dar asta nu inseamna ca doar de aceste subiecte vei avea parte. Pe platforma se pot discuta mai multe subiecte, la fel cum, de exemplu, si pe Facebook sau Instagram ori Snapchat poti sa ai diverse discutii. Una dintre marile diferente este faptul ca aici esti platit pentru fiecare mesaj scris.

| Elisabeta35 a răspuns:

Buna!
Practic este un site pentru Adulți in care trebuie sa trimiți mesaje pornografice și Primești mesaje pornografice, un mesaj trebuie sa conțină minim 150 de cuvinte și trebuie sa trimiți in prima săptămâna 35 msg pe ora. Foarte mult și nu zic ca nu plătesc, platesc dar, trebuie sa ai o minte foarte deschisă și pornografică pentru a lucra la ei. Ai 5 minute sa scrii un mesaj de minim 150 cuvinte. Practic cu cât scrii mai multe mesaje cu atat câștigi mai mult.