| UnRoman a întrebat:

Pe diferite siteuri la comentarii este postat un anunt prin care imi pot adauga venituri suplimentare de 300$/luna stand 1-2 ore pe calculator zilnic...am trimis si eu INFO pe maillul prezentat si acolo am primit o prima lectie prin care sa scot niste litere puse gresit,sa le unesc si sa trimit cuvantul,nu am incercat dar vreau sa stiu care e treaba cu acest anunt, care e scopul lui?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Spamuri jegoase.

| UnRoman explică (pentru suntserios):

Mi-am dat seama de asta, sunt prea multe.Pana la urma care e scopul lor? Nu ma invita in nu stiu ce liga, nu-mi spun cum e furata tara noastra bogata sau cum a murit Eminescu...cum erau odinioara