| HK3nT123 a întrebat:

Pentru admiterea la politie, cum imi aflu istoricul medical privind eventualele diagnostice? De unde pot face rost de o fisa completa?

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Nu exista asa ceva. Daca ai fost in 10 ani la 50 de medici diferiti cu diverse parti ale corpului singurul care le are pe toate ( istoricul medical esti tu ). Nu se "centralizeaza" nimic nicaieri.

7 răspunsuri:
| 1234568807 a răspuns:

De obicei fisa asta se face la medicul de care apartie scoala/academia de politie la care vrei sa candidezi, dar cred ca se poate face si la medicul tau de familie, nu stiu exact, cel mai bine te interesezi direct de acolo

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la medicul de familie.

| Violleta2022 a răspuns:

De la medicul de familie, care are fisa ta medicala.

| Vântulalb a răspuns (pentru dinaprilie):

Ce spui?
De la fiecare specialist a primit o scrisoare medicala pe care a dus-o medicului de familie.

| dinaprilie a răspuns (pentru Vântulalb):

Hahahaha...asa ai facut Hk3?

| Vântulalb a răspuns (pentru dinaprilie):

Asa se face.

| HK3nT123 explică (pentru dinaprilie):

Nu laughing