| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care lucreaza la o casa de amanet,ce presupune jobul asta, ce salariu e de inceput si daca se mareste pe parcurs

Răspuns Câştigător
| NopeCheers a răspuns:

Nu lucrez. am cunostinte care lucreaza dar pot sa iti spun ca 1. salariu este unul ceva la salariu minim pe economie (conteaza unde este acesta casa de amanet foarte mult) -la tara asa se primeste. ( daca e intr-un oras mare salariu e de 10-11 milioane mi-se pare.De marit daca ai vanzari mari, om serios, si daca ii place cu muncesti angajatorului. sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns (pentru NopeCheers):

In oras ma intereseaza, dar ce presupune exact jobul? adica ce faci mai exact?

| NopeCheers a răspuns (pentru danielaxyz):

Pai ai cum s-ar spune o tabela in care scrie : aur- 1 milion etc..., argint-, etc...
Si tu ai o anumita suma de bani daca buget-u acelei case e de 50 de milioane = 50 de grame de aur... totusi intereseaza-te la cineva de specialitate eu aici iti vorbesc din experienta altora nu a mea. oricum trebuie sa fi un om cinstit si de incredere. Incearca sa vorbesti si cu alti oameni despre acest job. funda?

| Skrillex13 a răspuns:

Am o cunostinta care lucreaza la Express credit amanet si cand a inceput avea salariu de 13-14 milioane si dupa 1 an s-a marit la 16.

| danielaxyz a răspuns (pentru Skrillex13):

Oare salariul depinde de produsele de la amanet?