| isvan a întrebat:

Poate castiga un electrician auto 3000 lei? Nu stie orice om sa isi repare partea electrica a masinii?

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

N-ai obosit sa tot pui intrebari de genul asta? laughing nu, nu se pricepe toata lumea la partea electrica a masinii, daca s-ar pricepe nu ar mai exista meseria. nu se pricepe orice mamaie care conduce sa-si lipeasca firele dezlipite sau becurile arse sau cine stie ce defectiune la computerul de bord, nici orice pusti sau pustoaica de 18 ani care-si ia carnet si conduce. de fapt se pricepe foate putina lume la asa ceva, una e sa pui un bec in casa, alta e sa umbli la un mecanism asa de complicat ca o masina. nu-ti poate spune nimeni daca iei 3000 sau 2000 sau 5000 sau 1800. depinde cat esti de priceput, depinde cata carte stii, depinde la ce fel de atelier lucrezi, depinde si de cum stii sa lucrezi si cu oamenii. tu alege ce-ti place tie, la ce crezi ca ai putea sa te pricepi foarte bine, ce anume poti sa inceti sa acumulezi mereu informatii pentru a fi foarte bun, altfel nu faci nici 2 lei, nu 2000 sau 3000, invata serios, fa scoala si de mecanic, si de electrician ca asa ai mai multe sanse sa faci bani mai multi si o sa vezi tu la momentul respectiv cati bani faci.

| dIzzEE a răspuns:

Da poti sa castigi 3000 lei daca te apuci si de altceva

| Mitache_Alina_1986 a răspuns (pentru mixxjim):

Imi place la nebunie raspunsul tau....foarte adevarat