| dedes a întrebat:

Poate sa îmi spună cineva cum se desfășoară pregătirea unui șofer de tir începător? Am inteles ca se facă undeva la 4 luni? Dar in cazul in care suntem 2 și vrem sa lucram pe echipaj?

2 răspunsuri:
| NumeleDeUtilizatorTrebuieSaNuDepas a răspuns:

Am permisul pentru șoferie de tir și pot sa îți spun că nu contează cu cine ai de gând să îți iei atestatul. Pregătire va dura la fel de mult timp indiferent.

Mult succes cu atestatul. Drumuri bune colegu'.

| dedes explică (pentru NumeleDeUtilizatorTrebuieSaNuDepas):

Nu la atestat ma refeream. Ci când te angajezi.