| Samariteanul a întrebat:

Poate sa-mi spuna si mie careva,daca aveti timp cand va avea loc prima etapa(pe scoala/locala) a olimpiadelor:fizica, biologie si chimie pe cls a 10-a sau sa-mi trimita un link cu acea pagina? Va rog.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Https://www.olimpiade.ro/disciplina/chimie
la bio si fizica nu imi apare nimic

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru RAY):

In ce oras stai?

| Samariteanul explică (pentru RAY):

Ok,am vazut ce mi-ai trimis insa eu vreau sa stiu cand o sa aiba loc aceste olimpiade anul asta, nu cand au avut loc anul trecut. Daca nu apare o data cu ele stabilite anul asta inseamna ca inca nu s-au stabilit?

| RAY a răspuns (pentru Samariteanul):

Http://www.isjneamt.ro/......17-chimie/
12 decembrie 2017
Olimpiada locală de Fizică 20 ianuarie 2018
11 decembrie 2017
14, 15, 16 decembrie 2017 – zile de doliu național în memoria Majestății Sale Regele Mihai al României
7 decembrie 2017
Proiect educațional "Comoara de lângă noi – Datini și obiceiuri de iarnă"
4 decembrie 2017
Metodologia-cadru privind mobilitatea personalului didactic de predare din învăţământul preuniversitar în anul şcolar 2018-2019
29 noiembrie 2017
Aprobarea înscrierii la gradele didactice în anul școlar 2017-2018
28 noiembrie 2017
Proiect educațional "Dăruind, vei dobândi!" – ediția a VII-a
28 noiembrie 2017
Plan local de acțiune pentru dezvoltarea învățământului profesional și tehnic (PLAI) al județului Neamț – actualizat noiembrie 2017
27 noiembrie 2017
Exercițiu de alarmare publică în Municipiul Piatra Neamț (6.12.2017)

| Samariteanul explică (pentru RAY):

Nu stau in Neamt.Am pus asa numai ca sa nu-mi dau datele pe acest site pentru ca sti si tu regulamentul.Ti-am trimis mesaj cu judetul meu adevarat.

| Eusuntacela123 a răspuns:

Intră pe site-ul Inspectoratului Școlar Județean al județului tău. Dacă nu ai specificat din ce județ ești, nu avem cum să știm.

| Eusuntacela123 a răspuns (pentru Eusuntacela123):

Haha, îmi dai eronat și nefolositor pentru că nu îți convine că ți-am spus adevărul?laughing)

| Samariteanul explică (pentru Eusuntacela123):

Nu,ci pentru ca deja facusem chestia asta cu RAY si tu ai raspuns prea tarziu, dand un raspuns care nu m-a ajutat.