| Fernando9Torres a întrebat:

Problema mea e urmatoarea: Am un prieten(fotograf) care lucreaza la un studio foto(cel mai bun din oras)...el mi-a dat o "invitatie" la ei la studio sa aplic pentru un post de "model".Ok,am zis ca ma mai gandesc la oferta,dar prb e ca n-am habar in ce consta o "sedinda"(pozitie,exprestie faciala, etc)...acum,daca ati activat/activati in aceasta categorie(modeling) as fi recunoscator daca mi-ati da niste sfaturi. Multumesc! happy

6 răspunsuri:
| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Buna eu am fost model pentru foto artistica, la fel un bun prieten a avut nevoie pentru o sedinta nu a venit fata..etc si m-am dus eu, logic nu am stiu nimic m-am comportat cat mai natural si am zambit mereu, trebuie sa te ajute el sa iti transmita ce sa simti, sa stie sa iti transmita, dupa sedinta sa stii m-am simtit super, am avut mai multa incredere in mine, mi-a inspirat ca pot mereu mai mult. Am pozat si nud ( artistic ), la inceput mi-a fost jena dar apoi nu am avut nici o problema.

| KodrutZ a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

Nu te credem ca ai pozat nud. Sa vedem si noi! big grin

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru KodrutZ):

SI tu chiar crezi ca dau pozelelaughing

| KodrutZ a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

Nu le dai, inseamna ca nu ai pozat nud. Si cu asta basta. Mincinoasa mica! tongue

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru KodrutZ):

Canta la alta masa

| KodrutZ a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

As canta, dar niciodata nu am avut talent la muzica. Ce rea esti... :}