| BlackPantherWow a întrebat:

Puteți sa îmi spuneți tot ce știți despre stewardese? Va rog. Despre concedii, salarii, companii, ce cursuri trebuie făcută, daca pot fi si bărbați etc. Funda

4 răspunsuri:
| MariaElenaAnime a răspuns:

Ma baiete ascultama pentru a deveni un stuwardes trebuie in primul rand sa fii travistit. Mai intai trebuie sa te duci la preot sa te spovedesti, apoi iei urmatoarea carte si o citesti cu sfintenie facandu-ti cruce la fiecare cuvand "Mircea Badea un mare scriitor?" scrisa de Gigi Becali. Api te duci la Mircea Badea si ii ceri un autograf dupa care iei o bila ditnraia ca a lui Miley Crush te urci pe ea si incepi sa canti " Ca o apa cristalina" Cristi din Banat. Apoi singurul lecru ramas este ca trebuie sa faci baie cu Elena Udrea adica s-o floceste la. Acest ritual trebuie repetat de cel putin 5 ori pentru a deveni o stuwardesa. Concediile is mereu cu seful in biroul sau pe scaun., salariul depeinde cat il satisfaci iar cea mai buna companie este MaricicaGigica. Iar cursurile nu trebuie facute, dar ritualul de mai sus.
Succes!

| BlackPantherWow explică:

Câcat cu mac, curvă zburătoare

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru MariaElenaAnime):

Nici macar amuzant nu ai fost...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Salariile depinde de compania aeriana la care lucrezi, dar sunt destul de maricele.

Concediile le iei ca orice angajat.

Cu cat compania e mai mare cu atat conditiile sunt mai bune.

Exista cursuri speciale pentru stewardese. si da pot fi si barbati.