| 123456789abcedfgh a întrebat:

Puteti sa imi dati niste detalii despre tehnica dentara? Unde sunt facultati de tehnica dentara in Romania? E o meserie banoasa? Orice detaliu e folositor. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| day16 a răspuns:

Buna! Facultatea de tehnica dentara este in cadrul Universitatii de Medicina.
Din ce oras esti?

1 răspuns:
| 123456789abcedfgh explică (pentru day16):

Din Brasov. Dar daca o sa aleg facultatea asta probabil voi merge la Targu Mures sau Cluj.
Dar am nevoie de cat mai multe informatii pentru a ma putea decide.