| Andreea9912 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati sa traduc fraza: "It wasn't that long ago,but time felt different back again,like there was more of it."Va rog frumos, dau funda!big grinhappy

Răspuns Câştigător
| cOoKieNeRd a răspuns:

''Nu a fost demult, dar timpul s a simtit diferit atunci, ca si cand era mai mult din el ''

nu sunt sigura ca e o traducere perfecta dar totusi e pe aproape ^^''

2 răspunsuri:

" Nu este demult, dar timpul s-a simtit diferit inca odata, ca si cum era mai mult din el "

*back again* = poate avea mai multe intelesuri, in acest context se refera la "inca odata ".

| Andreea9912 explică:

Dar,back de ce este utilizat daca nu se traduce?