| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Recent am absolvit profesionala, m-am inscris la seral si trebuie sa ma angajez. Ce spuneti de AutoLiv Onesti? Ar fi bine? Program, salariu?

Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Da asa trebuie sa gandesti, sa nu iti schimbi planurile ca sunt bune.

3 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Peste tot este greu, e bine ca te informezi inainte sa te angajezi intr-un loc. Daca nu ai alte variante este bine, Incearca sa termini liceul nu renunta, programul la Autoliv te poate ajuta, se lucreaza in trei schimburi cred ca stii, Sa nu renunti la liceu pentru vreo alta profesionala de a lor.

| NeverGonnaLetYouDown explică (pentru Raducons):

Multumesc de raspuns! Asa o sa fac, nu as abandona scoala pentru nimic in lume. Am deja planuri de viitor si nu imi voi abandona visul. Da, m-am informat oarecum despre ce este treaba, dar ar fi bine sa confirm ce am auzit( totusi nu-s informatii direct de la cineva care lucreaza acolo).

| NeverGonnaLetYouDown explică (pentru Raducons):

Plus ca doresc sa am si eu banii mei+ trebuie` sa fac ceva economii pentru facultate. Trei ani trec repede happy