| siminafive5 a întrebat:

Sal, mi-am facut o pagina pe facebook.Cum pot face sa am multe like-uri intr-un timp destul de scurt?

Răspuns Câştigător
| emarius a răspuns:

Salut,intri pe pagina la Admin Panel in susul paginii, la Build Audience dai create An Add, o sa-ti apara mai multe optiuni, alegi Get more page likes.E ceva genu promote your page.Io am acumulat 1k like-uri in 3 zile.Bafta

5 răspunsuri:
| siminafive5 explică:

Nu neaparat in scurt timp. numai sa nu dureze o luna ca sa am 5 like-uri happy

| Madimadalinutza a răspuns:

Pai si eu am o pagina pe facebook si am facut-o de ieri si deja am 29 de like-uri, ce am facut a fost sa ii rog pe prietenii de incredere sa imi dea un like, sau poti sa iti faci o reclama pe facbook sau pe alte pagini(TPU, TWITTER, etc)

| siminafive5 explică (pentru emarius):

Deci am intrat la Admin Panel, la Build Audience. mi-au aparut mai multe optiuni si am dat pe Get more page likes.Pe ce mai trebuie sa dau?

| PotatoMustDie a răspuns:

Invita multi prieteni si posteaza cat mai mult.

| onasis1961 a răspuns:

Apelează la prieteni să-ţi sară-n ajutor! Baftă.