| DituAndrei99 a întrebat:

Sal TPU am si eu O intrebare?
Cum sa fac ca sa ma placa fetele?

funda Mersi

Răspuns Câştigător
| bogdancuB a răspuns:

CE intrebare e si asta!
Fetele te plac pentru cine esti nu trebuie sa iti zic eu sau altcineva cum sa te porti.
Oricum daca iti place de cineva incearca sa ii atragi atentia incearca sa intri in discutie cu ea incearca sa o faci sa razi apropo cand vorbesti cu ea
vorbeste despre interesele ei nu despre ale tale si incearca sa gasesti intere comune. Si nu strica sa te mai joci cu ea, asta nu prea pot sa-ti spun depinde de tine.

1 răspuns:
| DituAndrei99 explică (pentru bogdancuB):

Mersi