| andy14 a întrebat:

Sal TPU am terminat clasa a 8 -a sia m fost la repartizat la liceul theodor pallady si in clasa a 10 -a vreau sa ma mut se poate? Un coleg mi-a zis ca nu se poate ca e grup scolar e adevarat?

Răspuns Câştigător
| stefanhelios a răspuns:

Da se poate, depinde si ce profil esti, eu am fost intr-un profil care s-a schimbat in clasa 10-a si mi-a dat voie sa ma mut doar in clasa a 11-a. daca ai profil care nu se schimba si e doar clasa da merge.big grin

2 răspunsuri:
| andy14 explică (pentru stefanhelios):

Electroncia automatizari

| stefanhelios a răspuns (pentru andy14):

Aaa merge stai linistit big grin