| Dina_Mihai_1997 a întrebat:

De ceva timp (mai exact de 2 ani) ma simt murdar moral, desi nu am facut nimic rau. Am 14 ani si sunt in continuu nervos, ce pot sa fac. Varsta? Ce o fi? Asa va simteati si voi la varsta asta?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, cel mai probabil vârsta. Încearcă să te relaxezi și să gândești pozitiv. E unu mă simțeam așa, dar depinde foarte mult de caracterul fiecărui om. Oricum, în 2 ani maxim o să-ți treacă dacă vei gândi pozitiv și te vei relaxa mai des.

6 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Dina_Mihai_1997 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Da laughing Stii ca si prea multa laba strica? laughing

| Dina_Mihai_1997 explică (pentru OnuOnulică):

Nu prea o fac laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Dina_Mihai_1997):

Nu strica rolling on the floor, e naturala rolling on the floor)

| Dina_Mihai_1997 explică (pentru AntoniSoulesOne):

laughing Te intristeaza

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Dina_Mihai_1997):

Nu are de ce,