| mitroaxxl a întrebat:

Sall ce dracu pot sa fac cu un castig de 1 milion de Euro pe luna.astept un raspuns

Răspuns Câştigător
| CapDeCiuperca a răspuns:

Iti cumperi sclavi si cel mai tare.angajezi FBI SWAT si pe Yakuza +cativa sniperi. buni ca sa omoare.tiganiada.Si de restul' caramele

4 răspunsuri:
| Valentin55 a răspuns:

Iti poti lua masini case multe...winking

| Casiana a răspuns:

Poţi să te gândeşti la sufletul tău şi la cât de înălţătoare este "într-ajutorarea" şi să îi ajuţi pe ăia nevoiaşi ca mine (care merg zilnic cu metroul). Deci, serios... poţi face chiar orice!laughing

| Miky69 a răspuns:

Poti sa continui sa visezi happy

| mitroaxxl explică (pentru Miky69):

laughing)