| Dinu_Marian_1994 a întrebat:

sunt clasa a 12a si ma cam inspaimanta ideea ca termin scoala laughing si ma gandesc tot mai des si serios sa plec in legiunea straina dar parca as avea si unele retineri voi ce mi-ati recomanda? nu sunt foarte lenes laughing constitutie atletica, eu din ce am vazut pe net nu e asa de greu, o pare mi-ar fi de ajutor happy

3 răspunsuri:
| WaNt3D1856 a răspuns:

Ok. te duci si te uiti sub cutia postala 4. Acolo o sa gasesti un pasaport fals si 69.000 pessos. Apoi te duci la gradina Zoo de la sfarsitul aleei cu caramizi galbene si o sa gasesti 2 bilete de avion in casuta cu alune a piticiilor.
Tot ce-ti mai ramane de facut e sa te duci la aeroport si sa te urci in avionul 8B care te va duce in Palestina. Mult noroc, de acum numele tau va fi Prenandez Gabriel. Succes la cules de rosii albastre.

| Maioru a răspuns:

Esti sigur ca esti pregatit pentru asa ceva? Eu sunt ofiter de cariera si te-as sfatui sa incerci mai intai cu ceva de pe la noi cum ar fi de exemplu cariera militara.Ce zici?

| Dinu_Marian_1994 explică (pentru Maioru):

Initial la acest lucru m-am gandit dar nu am bacul luat si nici nu il iau, cu toate ca mi-ar fi placut mai mult aici decat afara, dar afara nu trebuie bac decat dinti si psihic laughing