| MariusCristianCMC a întrebat:

Salult TPU, cine stie de ce nu pot juca mapa dust 2 pe cs go eu vreau sa joc pe dust 2 si nu imi merge se blocheaza cand mai are putin de incarcat, va rog frumos ajutati-ma.

7 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Probabil nu ai ceva descarcat pe pc-ul tau si de asta nu te lasa sau nu ai suficiente fps-uri(desi la mine a mers mapa aceea si cu mai putin de 100.)

| CristianAndrei2016 a răspuns:

Nu ai laptopul/pc-ul sufiecient de bun. Dupa update la multa lume nu a mai mers mapa dust 2, dar oricum 95% din codati sunt pe dust 2

| geoorgee7 a răspuns:

Nu e din cauza, ca ai pc slab, am aceeasi problema, am cautat in continu solutii si nu am gasit nimic care sa functioneze sad poate in urmatoarele up date-uri o sa se remedieze pentru ca sunt multi cu problema asta

| MariusCristianCMC explică (pentru CristianAndrei2016):

Ai dreptate dar totusi as fi vrut sa-mi mearga
Nu exista nici-o solutie?

| MariusCristianCMC explică (pentru CristianAndrei2016):

Intel® Core™ i3-5005U 2.00GHz, Broadwell™, 15.6", 4GB, 1TB, DVD-RW, nVidia GeForce 920MX 2GB, Free DOS, Black, nu cred ca nu mi-l duce si in legatura cu codatii de pe de_dust2 ai dreptate dar totusi eu as fi vrut sa-mi mearga

| MariusCristianCMC explică (pentru geoorgee7):

Chestia este ca trebuie sa ai un sistem de operare de 64 biti ca sa-ti mearga bine
Mi-am bagat windows 10 pro 64 de biti si acum imi merge mai bine ca inainte

| MariusCristianCMC explică (pentru geoorgee7):

Si imi merge si de_dust2 si de_nuke