| Gsix a întrebat:

Salut all, am 15 ani si cant rap foarte bine, sunt ca eminem, vreau sa stiu si eu, cum ma pot lansa in cariera? ce trebuie sa fac sa mi se descopere talentul si lumea sa stie de mine? daca e ceva, dati un id de mess sa va cer detalii, nu vreau raspunsuri stupide...

12 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Romanii au talent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu poti decide singur daca ai voce sau nu, nu se cere parerea parintilor ci parerea unui prieten care stii ca e sincer.
2. Stii tu ca ai piese bune? Stii cum Eminem a ajuns ce e acum da?
3. Ori participi la un concurs ce se difuseaza la TV pentru a fi auzit de lume, ori iti incarci piersele pe youtube si trimiti link-urile pe site-uri de socializare ( yahoo, facebook etc)

| xDariuss a răspuns:

Compune melodii si posteaza-le pe YouTube! Cumpara-ti un microfon mai profesional pentru o calitate sonora mai buna!
Succes!

| Furculingură a răspuns:

Pune un video cu tine cântând pe YouTube. Biberon aşa s-a făcut cunoscut...

| MyNameIsCata a răspuns:

Filmeaza-te sau pune pe cineva sa te filmeze si pune-te pe youtube.Cine v-a trebui iti v-a promova talentul

| addi90 a răspuns:

Du-te si tu pe la petreceri, botezuri nunti. poate ai noroc rolling on the floor...Doamne, de ce ii arunci din cer?

| untu a răspuns:

Va trebui sa te inscrii la selectia de toamna la,, ROMANII AU TALENT" si sa incerci sa canti niste melodii noi si frumoase, dar trebuie sa fie si pe placul tuturor, poate sa fie o melodie compusa de tine si incearca-le, o sa vedeti ce va spune juriul daca esti talentat sau nu! Mult succes si bafta!

| WholeWorldTeam a răspuns:

Du-te la Vocea Roamniei happy

| Gsix explică (pentru WholeWorldTeam):

Nu ma duc la vocea romaniei si nici la romanii au talent... eu vreau un studio ceva. sa imi zica cei de acolo...

| Kapkha a răspuns:

Pai. ori te duci la un concurs si le arati ca ai talent si asa vei fi cautat de mai multa lume, de exemplu cosmin agache cel cu beatbox-ul dupa ce a fost la romanii au talent a inceput sa il cunoasca o gramada de lume si are concerte peste tot in tara...
sau daca ai vreo legatura cu cineva care se pricepe in muzica

| WholeWorldTeam a răspuns (pentru Gsix):

Atunci incearca la studiourile Media Pro Music happy

| Anonimus197568 a răspuns:

Si ma rog cine ti-a zis tie ca, canti rap la fel ca EMINEM? Poate ca ai vocea ca al lui dar nu o sa poti sa ajungi ca el NEVER
El a luptat mult si pe langa asat el stie sa isi exprime sentimentele de ura despre copilaria lui.
P.S. Nu vreau sa te descurajez dar nu mia folosii termeni de comparatii alte persoane ca nimeni nu e la fel.BAFTA