| Flavius_4580 a întrebat:

-Salut ALL am vreo 3-4 luni de Cand Fumezz si acum vreau sa ma las de ele findca am auzit ca se intampla multe si nah eu vreau sa arat si bine dar mie foarte greu ce sfaturi imi dati va rog sa-mi raspundeti la intrebare multumesc!

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Vei scapa de viciu mult mai usor decat un fumator cu "state" vechi!--- stopezi fumatul dintr-o data ( fara tigare electronica sau fara un fum, doua din momentul in care ai spus stop). Prima saptamana iti va fi putin mai greu dupa care, daca nu trisezi, ai scapat.
Succes!

| Flavius_4580 explică (pentru alessia5158):

-Da stiu ce simplu ii sa Vorbesticrying( oricum multumescsad

| alessia5158 a răspuns (pentru Flavius_4580):

E chestie de "VREAU"!---la a mea fata i-a reusit, acum nu demult.

| Flavius_4580 explică (pentru alessia5158):

Pai chiar vrea dar am prieteni care ma provoaca de fapt ei nu-mi fac nimic dar cand ii vad nu stiusad