| XNBD a întrebat:

Salut,am aplicat pentru armata si nu m-au anuntat inca cand incep instructia,daca incep in noiembrie,de sarbatori imi dau liber sau cum se procedeaza,ca sa stiu ce planuri imi fac, multumesc.

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Pe bune acum, tu nu știi nici măcar dacă ai fost acceptat și deja întrebi dacă de sărbători vei avea liber?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o dracu de armata ca nu te vor chema

| XNBD explică (pentru johnnny123):

Bai omule e logic ca am fost acceptat daca am intrebat cand ma vor chema de instructie, gandeste putin

| XNBD explică (pentru anonim_4396):

E mapn, nu vreun bar

| johnnny123 a răspuns (pentru XNBD):

Atunci recitește-ți întrebarea și gândește și tu puțin. Ai spus doar "am aplicat pentru armata", nu "am fost acceptat".

Iar dacă ai fost acceptat, atunci de ce nu pui direct acolo întrebările legate de program, în loc să întrebi pe TPU?