| Alexxxxtipsss a întrebat:

Salut,am luat bacul abia în a doua sesiune si culmea am vrut sa ma duc la facultatea de constructii civile din Bucuresti. Acolo am observat ca sunt ultimul pe lista celor eligibili la buget cu 6 si ceva media din bac, se poate sa ajungi la buget, mi se pare ciudat? Si daca nu duceam diploma de bac ce se întampla, deoarece mi s-a cerut diploma originala, multumesc mult

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce drk scrii, ca e greu de inteles ce vrei?

| Alexxxxtipsss explică (pentru darrio2007):

Vreau sa stiu, daca sunt pe lista celor eligibil la buget deja sunt student la ei?