| danidni a întrebat:

Am șanse să intru la academia de politie daca m-am apucat de pregatire acum o luna? La engleză mi-e cel mai frica. Am timp pana la admitere sa stapanesc totul facand cate o ședință de meditatie pe saptamana la toate cele 3 materii?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai șanse oricând. pregătindu-te, iți crești șansele așa că bagă mare

| Adry05 a răspuns:

Dacă îți dai interesu eu zic că da. LA sport știu că e oricum cel mai greu

| danidni explică (pentru Adry05):

La sport chiar nu-mi fac probleme, sunt antrenat, la probele scrise am dubii că n-am timp până atunci

| Adry05 a răspuns (pentru danidni):

Dacă pui mâna calumea eu zic că ai timp până în vară sau când se dau