| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut, am terminat Psihologia (facultatea) si ma intrebam ce profil de master pe Psihologie mi-ati recomanda pentru a putea profesa in unul din Ministerele Romaniei.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

laughing

| siriusblack98 a răspuns:

Mergi pe profilul " psihologia Șpăgărismului și a pilelor " dacă vrei să lucrezi pentru stat. Dacă nu îți deschizi cabinet privat atunci o să mori de foame ca psiholog.

| Werrich a răspuns:

Salut, poti incerca Psihologie Militara si apoi sa te duci la Ministerul Apararii Nationale.

| AndreiMihaiLNM explică (pentru Werrich):

Asta stiu, dar nu am in Sibiu si nici in apropiere. Alt profil?