| Royalss a întrebat:

Salut, are vreo relevanță dacă am dat psihologicul pe cel din cadrul MAI (Câmpina) si l-am pictat, pot da fara probleme pe cel de la Academia Naționala de Informații "Mihai Viteazul"?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Poti. Dar daca il „pictezi" si p-ăla nu intri nici acolo.

7 răspunsuri:
| anonim3248 a răspuns:

Nu poți da dacă nu au trecut 6 luni.

| anonim3248 a răspuns:

Dacă ai căzut testul psihologic la Câmpina mai bine încearcă la pompieri.

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca mai poti, odata ce ai picat un examen la un MINISTER deci, mai inalt de atat nu se poate.

| Royalss explică (pentru Violleta2022):

Poti da examenul de cate ori vrei, asta nu e ce am intrebat eu.

| Royalss explică (pentru anonim3248):

M-am gandit la asta dar nu stiu ce sa zic.

| Royalss explică (pentru anonim3248):

Aha, deci se aplica si aici asta. Multam

| Violleta2022 a răspuns (pentru Royalss):

Sigur ca il poti da de mai multe ori, dar nu in acelasi an.