| wherrya69 a întrebat:

Salut baieti si fete. Acum ceva zile ma gandeam sa ma las de YouTube si eu, din cauza faptului ca nici un subscriber, nici un view la video-uri. Si chiar mi-am sters si canalul, insa ma gandeam daca ar trebui sa ma reapuc sau sa imi caut alta vocatie? Dau funda pup

Răspuns Câştigător
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Că sa ai canal YouTube fă ceva să atragă atenția abonaților sa ai vizualizări la videoclipuri. Ceva la care te pricepi cel mai bine. Nu renunța. Mă pot abona eu la tine dacă dorești. Te pot ajuta cu sugestii prin mesaj.

6 răspunsuri:
| Andrei200202 a răspuns:

Ce postezi pe YouTube?

| helpforyou a răspuns:

Depinde de ce ai facut pe acel canal sau daca vrei sa feci ceva diferit pe cel nou.

| doctorandus a răspuns:

Sa stii: concurenta e mortala, deci daca nu faci ceva foarte deosebit nu se uita nimeni la ele. Eu in general ma uit pe YouTube la video-uri de la care am ce invata.

| wherrya69 explică (pentru Andrei200202):

Minecraft csgo si jocuri in general

| wherrya69 explică (pentru Andrei200202):

Video-uri cu csgo minecraft portal 2 curand

| wherrya69 explică (pentru doctorandus):

Concurenta e ca bunicu meu, moarta