| Jeff4Ever4Me1Lov3You a întrebat:

Salut.Caut si eu niste locuri de munca pentru parintii mei? Cu un salariu bun. Va Multumesc Mult!

3 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Dragule, trebuie sa specifici ce varsta au, ce studii.de la tehnician de salubritate publica la presedintele SUA sunt mii de joburi happy

| Jeff4Ever4Me1Lov3You explică (pentru asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm):

Pai mama are 35 ani si tata 39. Mama mea este Bucatareasa iar tata lucreaza cu sapaturile. Dar nu prea au un salariu bun au doar 7-8 milioane. Ma Poti ajuta?

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns (pentru Jeff4Ever4Me1Lov3You):

Sa inteleg ca nu au terminat o facultate?happy
Joburi ca reglori, sculeri-matriteri, sudori specializati in tehnologii noi sau electricieni au un salariu care ajunge si pana la 1. 500 - 2. 000 de lei net.
Pentru un post de sudor, cu diferite procese tehnologice, nivelul salarial se afla intre 1. 800 le si 2. 400 lei, in functie de zona si experienta, pentru lacatusi mecanici nivelul salarial poate depasi 1. 500 lei, in functie de specificul activitatii, iar pentru operatorii macara turn nivelul salarial depaseste constant 2. 000 de lei.
oferii profesionisti care fac curse internationale au venituri lunare de peste 2. 000 de lei net.
maicata isi poate pastra actualul servici, si sa-si gaseasca joburi part-time spre exemplu, sa faca curat respectiv sa gateasca la o familie ( poate castiga in jur de 200 euro - 500, depinde de angajatori), promoter, agent comercial.