| Bashiix3 a întrebat:

Salut, caut un model de CV dar nu gasesc. straight face
Ma ajutati voi? Am nevoie de unul mai simplu.
Multumesc. Cel mai bun primeste " funda "!

7 răspunsuri:
| SweetAl3x a răspuns:

Cel mai simplu exemplu:

CURRICULUM VITAE

Date personale

Nume-prenume: ……………………
Adresa: …………………….
Telefon: ………………………
Locul şi data nasterii: ……………………….
Stare civila: ………………………

Studii

………………………

Aptitudini

- Excelente abilitati comunicationale, fire dinamica, sociabila, usor adaptabila
- Posibilitatea de a lucra in week-end si peste program
- Ma adaptez usor la conditiile de munca
- Invat lucruri noi si imi formez usor noi deprinderi profesionale

Limbi străine

Engleza- mediu
Italiana- mediu
Spaniola- mediu.

Hobby

- Muzica, sportul si baschet.

| Razvanp69 a răspuns:

Http://europass.cedefop.europa.eu/ro/documents/curriculum-vitae il faci online dupa il salvezi si ii dai download

| Gabi19971983 a răspuns:

Nume:

Prenume:

E-mail:

Telefon (fix/mobil):

Data nasterii:

Locul nasterii:

Stare civila:

Nationalitate:

Domiciliul stabil:

Resedinta (Viza flotant):

Studii:

Atentie, se scrie descrescator, de la utlima scoala absolvita, spre prima absolvita, si anii corespunzatori absolvirii.

Experienta profesionala:

Se scrie, tot descrescator, de la ultimul job, la primul job, si intervalul de timp in care ati muncit.

Abilitati si competente profesionale:

- Limbi straine: scris/citit/vorbit - nivelul

- Certificate/Diplome de competente profesionale: de exemplu contabilitate, tehnician

Puteti scrie aici daca detineti carnet de conducere: categoria si anul eliberarii.

Abilitati si competente tehnice:

Ex: Operare P. C.

Puteti scrie daca stiti sa dactilografiati, sau sa asamblati componente, sa reparati, tot ce tine strict de competente tehnice.

Calitati:

Aici veti scrie, de exemplu: daca sunteti comunicativ, daca va adaptati usor, daca puteti lucra in echipa, etc.
Funda?

| mixxjim a răspuns (pentru SweetAl3x):

Nu e bine sa treci in CV chestia cu lucratul in week-end si peste program, ca te iau de disperat/a si ajungi sa lucrezi dublu pe acelasi salariu. Lasa sa intrebe ei daca poti face asta, la interviu, si vezi dupa angajare care-i treaba cu orele suplimentare, ai sa vezi ca unii fac si altii nu, pe aceeasi bani de fapt.

| Stan_Liviu_1976 a răspuns:

Veau si eu un cv de angajare dar mai simplu

| Lavinia4you a răspuns:

Buna bashiix3, iti recomand sa iti creezi un cv online, este usor de creat si modificat, poti trimite link direct angajatorului http://muncitorul.com/.

| Szasz_Kovacs_Albert_1964 a răspuns:

Salut,un cv pentru angajare, mai simplu