| haax a întrebat:

Salut,ce ar trebui sa fac sa ajung fotbalist,urmaresc toata ziua meciuri de fotbal,stiduiez fotbalul,ar fi important sa ma inscriu la un liceu spotiv? si daca da,ce se face acolo,adice ce orar ar fi?
Sper ca ati inteles intrebarea, multumesc, funda!happy

10 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Sa inteleg ca iti place fodbalul, daca este o pasiune pentru tine trebuie neaparat sa te inscrii la cursuri de fodbal, nu este neaparat liceul sportiv. Daca vrei sa iti faci o cariera in fodbal trebuie sa muncesti mult si sa faci cursuri avansate de fodbal.

| haax explică (pentru VladGH):

Vezi ca ai scris fodbal laughing, muncesc, unde sa fac cursuri avansate de fotbal?happy

| VladGH a răspuns (pentru haax):

Bravo esti atent laughing, pentru mine acest sport nu este mai mult decit miscare. Depinde in ce regiune te afli.

| Cronen a răspuns:

Incearca sa gasesti un antrenor de fotbal, acesta de va indruma mai departe, bineinteles ca te va costa pe luna, pretul e cam 50lei/luna.

| haax explică (pentru VladGH):

Nasaud,Bistrita-Nasaud

| MadRaven a răspuns:

Incearca pe cat posibil sa faci un liceu sportiv
Acolo faci foarte multe probe sportive, meciuri ai antrenamente in fiecare zi etc.
Numai bine!happy

| haax explică (pentru MadRaven):

Sti tu ca o sa fie antrenamente zilnic? Sau sti orarul daca mi-ai putea spune, mersi!

| MadRaven a răspuns (pentru haax):

Orarul nu il stiu dar un vecin trece in clasa a10a la liceu sportiv

| haax explică (pentru MadRaven):

Poti sa il intrebi happy? da-mi add daca e, d.bogdan26@yahoo.com

| MadRaven a răspuns (pentru haax):

Iti pot da adresa lui de facebook daca vrei big grin