| Fr3You a întrebat:

Salut,

Ce parere aveti despre programul de studii : prelucrarea petrolului si petrochimie cu domeniul de inginerie chimica din cadrul Universitatii Petrol-Gaze din Ploiesti? Cum este programul de studii in privinta angajarilor? Iti ofera sansa la o cariera buna? Ma gandesc ca fiind inginer chimist, pot lucra oriunde pe domeniul acesta al ingineriei chimice, nu doar in prelucrare de petrol si petrochimie, deci gama ar fi larga, ma gandesc. Astept parerile voastre

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Boss, ala te specializeaza intr-o tehnica care incepe sa dispara.

Eu nu m-as baga. Mai are viata, dar nu multa.

| zilog a răspuns:

De viitor

| Fr3You explică (pentru zilog):

Multumesc

| Fr3You explică:

Up