| Anonim420420 a întrebat:

Ce scoala postliceala as putea face fara frecventa în Prahova, Bucuresti sau alte județe apropiate? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu alte cuvinte am putea traduce: ce școală să fac astfel incât să nu invăț nimic.

decât așa, mai bine nu te deranja!

dar mai sunt și cu frecvență redusă dacă astea te satisfac...

| Anonim420420 explică (pentru sierra1):

Exact asa, sa nu invat nimic dar sa am banii in buzunar. Asa se practica în Romania. Trebuie sa ne adaptam daca hotii ne fura banii. Treziti-va la realitate si lasati copilariile astea de toti sunteti investitori si influenceri