| Feraru_Traian_1987 a întrebat:

Credeti ca la 46 de ani sunt prea batran pentru. a ma inscrie la o postliceala sanitara?

Răspuns Câştigător
| ArinaWolf a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu pentru a face ceva! Fiecare om face lucrurile in concordanta cu propriul sau ceas psihic, nu renunta la ceva doar pentru altii o fac!
Fa ceea ce vrei, nu mai cere parerea altora in legatura cu deciziile importante din viata ta si urmeaza-ti instinctul mereu!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cursurile încep de la toamnă (când probabil vei avea 47 de ani) și țin 3 ani. La 50 de ani vei putea deveni asistent medical debutant.

| Feraru_Traian_1987 explică (pentru ArinaWolf):

Multumesc!

| Feraru_Traian_1987 explică (pentru anonim_4396):

Si asta e de rau, sau de bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Feraru_Traian_1987):

Cam târziu, dar e bine că nu renunți în ciuda vârstei. Asta înseamnă ambiție!