| roby9 a întrebat:

Salut,cum pot sa ajung la SRI combaterea terorismului si ce pasi trebuie sa urmez?

3 răspunsuri:
| roby9 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Stiu eu de asta.....am intrebat cum se ajunge acolo nu ce inseamna

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru roby9):

Mergi, te înscrii. dai probe. dai examene. dai tot ce poţi din tine. cam ce ar putea să faci? ar vrea să vadă la ce te pricepi ăia. dacă nu. mergi în armată. joci cs:go gratis în multiplayer. şi probabil call of duty-battlefield în realitate la fel peste câţiva ani, şi poate peste 2 decenii şi Call of duty infinite warfare:p