| E7060026 a întrebat:

Salut eu am 15 ani caut de lucru sa am salariu cad de cat dar sa fiba din Moldova vrau sa fac bani muncind stiu sa lucrez cu lemnul am experienta ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
| denna_6865 a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu ca si tine.numai ca eu am 17 ani.am cautat si am gasit mai multe locuri de munca dar mi-au zis ca sunt minora si nu pot muncii...nu ne ramane decat sa asteptam. daca ai noroc dai inainte.best of luck

| E7060026 explică (pentru denna_6865):

Mulţumesc oricum dar pentru fete poţi să pleci la franzeluţa că acolo de la 16 ani te primeşte aşa mi-a zis o colegă de amea.