| coadadematura a întrebat:

Salut.
Imi puteti pune niste linkuri cu legislatia care se da pentru incadrare directa la Politia de Frontiera pentru a le descarca? Le-am cautat dar nu le gasesc nicaieri.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Https://www.mae.ro/travel-conditions/3739

CAUTI AICI PE SITE-UL ACESTA ce țară te interesează pe tine
pentru ca fiecare tara fiecare vama are legile ei

din moldova poti veni cu 2 litri de alcool 2 pachete de tigari 2 pachete de cafea...

in alte tari nu ai voie sa intri cu nici un gram de alcool

fiecare tara are legile ei

asa ca aici pe site-ul acesta iti explica daca exista PEDEAPSA CU MOARTEA pentru tine daca intri in tara x cu y produs

pentru ca inca mai exista tari in care daca intri cu o Biblie te condamnă la moarte

| trophin a răspuns:

Vezi și tu

| trophin a răspuns:

Acelea sunt condiții de actorie nenea google

| trophin a răspuns:

Călătorie laughing

| coadadematura explică (pentru RxTx):

Ok, nu este ceea ce cautam dar totusi este bine de stiut. Mersi!

| coadadematura explică (pentru trophin):

Mulțumesc frumos!

| trophin a răspuns:

Bafta

| trophin a răspuns:

Bafta
Succes