| Joker1958 a întrebat:

ma gandeam sa ma fac notar. e ceva de viitor adica se cauta, iti gasesti usor loc de munca ect big grin?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Daca nu esti copil de notar sau de mare demnitar public gandeste-te sa te faci altceva ca nu ai cum s aintri in breasla asta fiind un nimeni venit de pe strada. trebuie sa faci dreptul, apoi practica pe linga un notar, apoi dai examen pentru a deveni notar si apoi iti deschizi propriul notariat, notarii nu lucreaza in alta parte, notariatul este al lor.

4 răspunsuri:
| hellchild a răspuns:

Pai:1.Se scrie "etc."
2.Da se cauta, doar sa-ti faci meseria bine...

| DushulRece a răspuns:

Te gandeai? Poate VISAI

| Joker1958 explică (pentru DushulRece):

Mda..numai idioti la ora asta laughing daca esti paralel cu intrebarea nu mai raspundewinking

| DushulRece a răspuns (pentru Joker1958):

Wow, tot eu sunt ala idiot? Ba prietene cu cap de lut, tu stii ce inseamna sa fii notar? Cica: DACA iti gasesti de munca? PAI inteligentule, daca esti notar aia e munca ta, unde sa iti gasesti de munca, in beci? Eu sunt paralel cu intrebarea? Ce copil prost, macar ai facut facultatea de drept, sau esti in clasa a 4-a si visezi cai verzi, mazeta.