| Dumbi a întrebat:

Meseria de topograf mai este una de viitor? Daca da, ce studii trebuie sa fac si ce salariu as lua?

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca n-ai noroc, nici meseria de ministru nu e de viitor. Daca ai noroc, orice meserie e buna.

| Clorox a răspuns:

De ce nu vrei sa faci ce-ti place? :/

| Dumbi explică (pentru Clorox):

Nu pot sa fac ce imi place… Pentru ca ce imi place e practic imposibil, nici nu cred ca o sa intru in BAC la Mate… Ce fac intru la Mate-Info, si apoi sa iau 7 in BAC?

| Clorox a răspuns (pentru Dumbi):

Spune-mi ce-ti place...

| Dumbi explică (pentru Clorox):

Femeile.laughing

As vrea in domeniul IT, dar nu prea am sanse sa iau nota mare sa intru la Facultate…

| Clorox a răspuns (pentru Dumbi):

Pai... a cui a fost vina de la inceput ca n-a invatat?

| Dumbi explică (pentru Clorox):

Nu pot sta mereu sa invat, invat doar la teste…laughing