| Dallly a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg intre profilele stiinte sociale si stiintele naturi.Nu prea stiu matematica, dar in rest ma pricep la tot. Ce ma sfatuiti sa fac?

6 răspunsuri:
| morcov_8065 a răspuns:

Te sfatuiesc sa alegi stiintele sociale deoarece daca nu ma insel acolo intra economie si economie aplicata, antreprenoriat si etc materii destul de folositoare. asta in comparatie cu stiintele naturii, sau iti plac pomii?laughing

| Sadop a răspuns:

Stiinte ale naturii.
Vei munci putin, dar dupa 4 ani de liceu vei avea ceva cunostinte.
Bafta!

| Sadop a răspuns (pentru Sadop):

Vei munci mai mult *! Scuze, ma gandeam la stiinte sociale cand am spus " putin ".

| Zoey112 a răspuns:

Stinte ale naturi e mult mai bun pentru ca de la profil real poti sa te faci orice dupa aia. nu-i nimic daca nu sti mate ca la scoala te duci ca sa inveti happy

| marktheshark a răspuns:

Ti-as recomanda sa alegi stiinte ale naturii daca nu stii matematica

| RenesmeeC a răspuns:

Profilul "Stiintele naturii" ti se potriveste foarte bine. Matematica faci ca in gimnaziu, adica 4 ore. Daca zici ca la restul te pricepi, "Stiintele naturii" este perfect pentru tine.