| ItachiUchiha69 a întrebat:

Salut!
Pentru cei care s-au înscris anul acesta la cursuri de recalificare.
La cursul pentru securitate și sănătate în muncă, cele făcute de cei de la forțele de muncă prind fonduri europene.
Știe cineva daca tu finalul celor 2 luni jumate ( atât tine cursul) in afara de diploma pe care o vei primi, știe cineva daca vei primii și banii că ai urmat aceste cursuri?
Știe că de fiecare dată când se făceau cursuri din acestea de recalificare, la finalul lor înafara de diploma de " absolvire" se primeau și o sumă modestă de banii ( sa zicem așa)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Intreabă managerul de proiect (că el l-a scris) ce prevede finalul - diplome cu sau fără bani