| Andrei_Andrei_1999_7wAL a întrebat:

Salut, problema e ca am rămas corigent în clasa a 10-a si nu m-am prezentat la corigente, fiind plecat în Italia, ma voi întoarce peste 2 săptămâni, mai pot continua anul asta la vreo școală profesională macar?sad

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti continua nicaieri, avand in vedere ca anul scolar a inceput de peste o luna si jumatate.

| Andrei_Andrei_1999_7wAL explică (pentru Ioandelasal):

Nici măcar la un liceu profesional? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei_Andrei_1999_7wAL):

Din cate stiu eu, anul trecut o eleva a venit din Spania si s-a inscris in clasa a-9-a in timpul semestrului I, cam prin mijlocul lui octombrie. Nu cunosc detalii, dar nu ar fi imposibil sa te poti inscrie.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Andrei_Andrei_1999_7wAL):

Nu cred, nici macar la un liceu profesional.
Tu poti incerca, n-ai nimic de pierdut, m-as bucura sa reusesti.